Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Organizues bagazhi me 2 ndarje, vjen me nje dizajn elegant ne ngjyre te zeze, lekure e nje cilesie te larte, me teksture te rehatshme dhe te bute.Perbehet nga material PU me cilesi te larte, me dizajn te papershkueshem nga uji dhe rezistent ndaj papastertive.Perfekt per te organizuar hapesiren dhe rremujen ne makine nderkohe qe jeni duke udhetuar dhe ju duhet te merrni sende dhe aksesore te nevojeshem gjate udhetimit.Ideale per sende te ndryshme, komplete urgjence, ushqime, lodra etj.Permasat: 53 x 29 x 32 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95430

Kategori: Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore te Tjere

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.