Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Sistemuesja dhe kulluesja e eneve qe ju duhet ne kuzhinen tuaj.Vjen me vend te vecante per pjatat, gotat, bord prerje, aksesoret e ndryshem si dhe 2 kosha nje per mbajtjen e detergjenteve te pastrimit dhe nje per derrasen prerese.Me dizanj teper unik, perfekt per tu vendosur siper lavamanit per kullimin e tyre pas larjes.Perbehet prej materiali inoksi te nje cilesie te larte, Permasat: 85cm gjatesia x 32cm gjeresia x 50cm lartesia.Praktik per cdo shtepi!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.