Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Furce pastrimi 2 ne 1, kaq e vecante vjen me nje funksion te dyfishte per te pastruar papastertite ne pak kohe nga ana e sfungjerit dhe per te hequr shkumen nga ana e fshireses me gome duke i dhene shkelqim hapesires se pastruar.Zgjidhja ideale qe ju nevojitet per pastrimin e pasqyrave, dritareve, pllakave, pajisjeve hidrosanitare, objekteve prej materiali qeramik, xham apo metal.Perbehet prej materiali: plastik + sfungjer + gome Rezistenca e furces deri ne 90 grade.E disponueshme ne ngjyre te bardhe, te zeze dhe jeshile.Permasat: 18.5 x 12 x 4.5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95348

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.