Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tiranozaur per femije me drita, kaq i vecante perfekt per te argetuar femijen tuaj, per te nxitur imagjinaten dhe per te shtuar kuriozitetin.Vjen me disa funksione, vrapon, ulerin, nxjerr uje dhe flak nga goja.Funksionon me tre bateri te tipit AA.Dhurata ideale qe mund ti beni femijes tuaj!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95239

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.