Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Unaze per femra, vjen me nje dizajn ne ngjyre gold me gure teper te bukur, e kombinueshme me cdo veshje dhe aksesor tuajn.Perbehet prej materiali stainless steal i cili nuk nxihet dhe nuk le shenje ne lekure.Per tu dukur moderne dhe stil ne cdo kohe!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94593

Kategori: Bizhu & Aksesore, Femra, Varëse

Elektronik&jewelery
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronik&jewelery
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.