Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Zierese vezesh, mjaft e domosdoshme per kuzhinen tuaj me funksion zierje. Mund te pergatisni ne menyre te shpejte dhe te lehte veze te ziera ne pak caste. Me nje sistem me nje shtrese per zierjen e 6 vezeve njekohesisht. Kurseni energji elektrike dhe kohe nga dita juaj me kete pajisje.Permasat:

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94574

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.