Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Masazhues per kembet, kaq i vecante perfekt per te lehtesuar lodhjen e dites apo dhimbjet e kembeve.Vjen me 5 teknika te ndryshme masazhi nga ku mund te zgjidhni te preferuarin qe deshironi per kembet tuaja per te liruar tensionin dhe permiresuar qarkullimin e gjakut.Me buton ON/OF dhe butona per ndryshimin e drejtimit, nxehtesise e shpejtesise, nivele te cilat i relaksojne kembet duke i bere ato me te ndjeshme ndaj masazhit.Tensioni: 220V Fuqia: 12 w Permasat: 32 x 19 x 15cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.