Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Loder me muzike per femije, teper e vecante vjen ne ngjyre blu dhe roze, perfekte per te argetuar femijen tuaj pasi kendon, kercen dhe regjistron zerin. Funksionon me 3 bateri te tipit AA dhe karikohet me fishe USB. Prej materiali pelushi te bute dhe pambuku, 35cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88863

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.