Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shtrydhese frutash Dsp Modeli: KJ3003A, per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve plot vitamina cdo dite, Prej materiali inoks te nje cilesise te larte dhe plastike te forte teper cilesore. Ka dy nivele shpejtesie, Kapaciteti i enes se lengut: 1 L ndersa i kontenierit: 2 L(ku nga njera ane del lengu i fresket dhe nga ana tjeter ne depozite dalin mbetjet e frutave qe jane per tu hedhur). Fuqia: 850W Tensioni: 220-240V RPM: 14000-18000

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#88838

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.