Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cante per Rroba delikate gjate larjes ne lavatrice. Vijne 6 canta te palosshme te krijuara posacerisht per veshjet delikate me 6 permasa te ndryshme te cilat jane me zinxhir dhe te perbera nga material poliester teper cilesor e rezistent.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#84983

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

iShop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
iShop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.