Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Xham i bardhe me krahe dhe kapak te zi silikoni. Ideale per pije te nxehta. Materiali: Kocka e Re Ngjyra E Bardhe Kapaciteti 415 ml Diametri x Lartesia 8,5x12,5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#81825

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.