Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

XO CX003 është një karikues i projektuar posaçërisht për seritë Apple Watch 2/3/4/5/6. Lidheni karikuesin me orën dhe shijoni një bateri të ngarkuar. Fuqia: 2.5W. Dimensionet: 7.7 x 3.7 x 2.3cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#79546

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Karikues

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.