Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Gjatësia e mbyllur x Gjatësia e hapur x Diametri i ombrellës: 24x55x100 cm Për ditët me shi që vijnë nga E-JUMBO pajisuni me çadrën që i përshtatet më së miri shijes suaj: çadra me modele, çadra shumëngjyrëshe, me shirita, lule, të palosura, çadra me Heronjtë tuaj të preferuar. Çadra për të gjithë familjen në një destinacion. Gjinia Vajze Ngjyra Lejla Gjatësia x Gjerësia 55x100 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#78025

Kategori: Pashke, Krishtlindje, Dekorative

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.