Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set me tigane qeramike, shume i domosdoshem ne kuzhine tuaj. Ne paketim vjen me 1 tigan me diameter 20 cm, 1 tigan + kapak qelqi me diameter 24 cm, si dhe 1 tigan me diameter 28cm. Per te gjitha anviset qe gatuajne ne shtepi edhe duan te bejne nje ushqim te shpejte edhe teper te shijshem per familjaret e tyre, ky eshte seti qe nuk duhet te mungoje kurresesi ne kuzhinen tuaj. Ndertuar nga material i cilesise se larte qe nuk ngjisin ushqimin. Me doreza ergonomike qe lehtesojne perdorimin. Rezistente edhe ndaj temperaturave te larta. Pastrohen lehtesisht me uje te bollshem.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.