Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Thes i vecante per te vendosur dhuratat e fundvitit poshte pemes se Krishtlindjeve. Material cope dhe dizajn kaq i bukur me babagjysh. Permasat: 70 x 50cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#77269

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.