Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shtrydhese Agrumesh Sokany, modeli: JE-623D. Pajisja qe s'duhet te mungoje ne asnje shtepi. Ju lejon të përgatisni shpejt dhe me efikasitet lëngje të freskëta agrumesh si: limoni, portokalli apo qitro, falë rotacionit të djathtë dhe të majtë mundeson qe çdo pikë lengu të nxirret nga frutat. Me kapak transparent mbrojtes, sistem i integruar i sigurise. Materiali i kavanozit dhe kupes: plastike. Rrotullim me dy drejtime. Kapaciteti: 700ml. Fuqia: 45W. Dimensionet: 16 x 15 x 20cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#76282

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.