Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese per frutat dhe perimet me 4 kate. Per organizimin me te mire te kuzhines suaj. Material plastike me dizajn kaq te vecante me per t'i shtuar me shume bukuri ambientit tuaj. Ne ngjyre kafe me bezhe, te zeze dhe gri. Me permasa: 39 x 39 x 79cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.