Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Blender Dore Sokany, Modeli: SM-5021S. Ideal per pergatitjen e koktejleve, supave, salcave te shijshme si dhe ushqimeve te femijeve. Siguron perzirjen dhe coptimin perfekt te ushqimeve, me 2 tehe prerese prej çeliku inox. Me 2 nivele shpejtesise qe mund t'i zgjidhni sipas deshires. Me nje dizanj ergonomik per kontroll te rehatshem. Fuqia: 1100 W. Pastrohet mjaft thjeshte.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#75749

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.