Duke u ngarkuar...
Detaje Produkti
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mixer multifunksional Infinity. Kodi: VP1298. Gatimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Kënaquni me hijeshinë e përpunuesit profesionist të ushqimit Rosmarino Infinity. Procesori i kuzhinës ka një kapacitet të shkëlqyeshëm motorik prej 1000 W dhe lëvizje me shumë drejtime të mikserit për përzierjen profesionale të përbërësve. Pajisja multifunksionale me 7 shpejtësi të ndryshme dhe një funksion turbo shtesë do të bëhet një ndihmës per përgatitjen e brumit të bukës, brumit të picës ose përbërësve të tjerë gjatë gatimit. Vjen me 3 aksesorë perzierje Falë enës prej inoxi 5.5L, ju do të matni të gjithë përbërësit e dëshiruar. Dizajni elegant i zi me detaje prej çeliku të pandryshkshëm do të zbukurojë çdo kuzhinë moderne.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#65784

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.