Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Peme Krishtlindjesh kaq e bukur, me deget plot me bore. Permasa: 210 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#53295

Kategori: Pashke, Krishtlindje, Peme

Great Season
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Great Season
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.