Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tren i vogël shumëngjyrësh,Ideal per tu vendosur rreth dhomes se ndenjes dhe per tju sjell atmosferen e Krishtlindjeve.Treni i vogel eshte mjaft i kendshem dhe per femijet e vegjel pasi eshte nje tren me personaxhin e babagjyshit.Ngjyrat e kuqe dhe jeshile e karakterizojne kete feste fundviti

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110219

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.