Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Bredh krishtlindjesh me gjatesi 210cm.Bredhi qe do tju zbikuroj ambjentet e punes ose te punes pasi sjell atmosferen e festave te fundvitit.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110149

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Peme

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.