Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Bredh krishtlindjesh me gjatesi 210m.Baza eshte e lehte per tu montuar,cmontuar dhe ruajtur.Duhen vetem disa hapa per te perfunduar montimin e kesaj peme.Vjen me nje mbajtese te forte qe siguron stabilitet per ta mbajtur kete peme te qendrueshme dhe te sigurte per perdorim afatgjate.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110146

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Peme

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.