Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Boksi i muzikes qe funksionon me aneRrotullohet 360° duke lëshuar drita me ngjyra të ndryshme në çdo skaj të dhomës tuaj. te Bluetooth për të mundësuar dëgjimin e këngëve tuaja të preferuara nga telefoni juaj. Eshte i pajisur me bateri te karikushme.Rrotullohet 360° duke lëshuar drita me ngjyra të ndryshme në çdo skaj të dhomës tuaj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110125

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.