Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tostier Sonifer Modeli: SF-6046, vjen me nje dizajn elegant ne ngjyre te zeze me pllaka me veshje jo ngjitese dhe sistem me mbrojtje nga mbinxehja.Perfekte per te pergatitur sandwich te shijshem apo per te pjekur perime.Me doreze izoluese dhe kontroll automatik te temperatures.I pajisur gjithashtu me indikator drite dhe sistem mbylljeje. Fuqia: 750 Watt Permasat: 18 x 18 cm Gjatesia: 0.7m

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102564

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.