Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drita dekorative LED, per t'i bere me festive ambientet tuaja gjate periudhes se festave.Perfekte per te zbukuruar ambientet e brendshme dhe te jashtme te shtepise me keto drita te mrekullueshme me 100 llamba te vogla te cilat vijne me tel te bardhe ne ngjyre te bardhe te ftohte.Gjatesia: 10m

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102405

Kategori: Pashke, Krishtlindje, Drita

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.