Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kuti paketimi dhuratash, ne forme zemre kaq te bukura perfekte per te paketuar dhuratat tuaja te ndryshme ne menyre elegante.Vjen me 3 madhesi te ndryshme.E disponueshme ne ngjyre vishnje.Permasat:22 x 18 x 15cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102322

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.