Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite dekorative Led me komandim, per t'i bere me festive ambientet tuaja gjate periudhes se festave.Mund te zbukuroni bredhin, shtepine, dritaret, oborrin apo ambientet e zyrave tuaja me keto drita te mrekullueshme me 240 llamba te cilat vijne ne ngjyre te bardhe te ngrohte.Me modalitete te ndyshme te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires nepermjet telekomandes si: ndricim me pulsim, fishekzjarre, ulje intesiteti etj.Rezistente ndaj ujit.Tensioni: 220V.Gjatesia: 50m.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102308

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.