Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite dekorative Led me komandim mix, per t'i bere me festive ambientet tuaja gjate periudhes se festave. Mund te zbukuroni bredhin, shtepine, dritaret, oborrin apo ambientet e zyrave tuaja me keto drita te mrekullueshme me 240 llamba ne ngjyre mix.Vijne me modalitete te ndyshme te cilat mund ti pergjidhni sipas deshires nepermjet telekomandes si: ndricim me pulsim, fishekzjarre, ulje intesiteti etj.Rezistente ndaj ujit.Tensioni: 220VGjatesia: 50m.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102306

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.