Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite dekorative perde me elemente festive dreri, zile, peme krishtlindjeje dhe yje ndricues, vijne ne ngjyre te verdhe te ngrohte, Perfekte per te dekoruar dritaret, pemen, oborrin, veranden tuaj etj.Rezistente ndaj ujit.Tensioni: 220V Me 8 modalitete te ndryshueshme sipas deshires: te ngadalta, sekuenciale, te kombinuara, flash etjGjatesia:2.5m

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102303

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.