Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Babagjysh loder, kaq i vecante dhe terheqes per femijet pasi vjen me muzike dhe levizje te babagjyshit duke kryer levizje larte e poshte ne piste duke ngjitur oxhakun.Perfekt gjithashtu dhe per te dekoruar pjesen poshte pemes apo per ti dhene me teper atmosfere festive ambientit tuaj.Permasat: 12 x 12 x 20cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102302

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.