Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Qese kartoni per paketimin e shishes se veres, kaq te bukur e te vecante vijne me shkrime e modele te ndryshme si ne foto: Enjoy the wine time ne ngjyre te zese dhe te kuqe, Keep calm and drink wine ne ngjyre te zeze dhe Red Wine me gote te kuqe ne ngjyre te kuqe.Per ti bere dhuratat tuaja edhe me te vecanta!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102291

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.