Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Babagjysh loder, kaq terheqes luan muzike festive dhe vjen me kembana festive ne duar, perfekt per dekorimin e ambientit tuaj prane pemes gjate festave te fundvitit.Gjithashtu eshte dhe nje dhurate perfekte per te voglin tuaj.Funksionon me bateri.Permasat: 18 x 50cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102288

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.