Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kuti dhuratash prej materiali kartoni cilesor, vijne ne ngjyre te kuqe, blu dhe roze ne forme 8-kendore me elemente dekorativ festiv ne pjesen e siperme te kapakut si: drere, peme dhe plak debore.Permasat: 13 x 13 x 13cm Per ti bere dhuratat tuaja edhe me unike kete fundvit!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102275

Kategori: Pashke, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.