Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kordele dekorative per festa, kaq te bukura dhe te vecanta, perfekte per ti dhene me teper atmosfere festive nates se Krishtlindjes dhe Vitit te Ri ne darken tuaj familjare apo foton e fundivitit.Perbehen prej materiali plastik te nje cilesie te larte.Te pershtatshme per femije dhe te rritur.Zgjidhni dizajnin tuaj te preferuar!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102274

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.