Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Peme per Krishtlindje, kaq e bukur dhe e vecante, perfekte per te dekoruar kryesisht ambientet tuaja te jashtme por gjithashtu gjen perdorim ne korridore, zyra, shkalle etj.Te disponueshme ne ngjyre te bardhe dhe kafe me drita.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102273

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.