Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drita dekoruese LED Modeli: SY-23, per t'i bere me festive ambientet tuaja gjate periudhes se festave. Mund te zbukuroni bredhin, shtepine apo ambientet e zyrave tuaja me keto drita te mrekullueshme.Te disponueshme me tel te bardhe ne ngjyre te bardhe te ngrohte, perfekte per tu varur ne mure, dyer, dritare, peme, oborre, ndertesa etj.Gjatesia: 50m

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102272

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Drita

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.